Pirmdiena, 2.februāris

Dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Vēža zīmē. Ir čika laiks (līdz plkst. 19:41), tāpēc šajā laikā labāk turpināt jau iesāktos darbus, bet jaunus sāksim vēlāk. Labs laiks, lai aktualizētu jautājumus, kas saistīti ar ģimeni un bērniem, nekustamo īpašumu un tā apsaimniekošanu, kā arī kulinārijas prasmju uzlabošanu.  Tie, kuri dzīvo atsevišķi, var apciemot vecākus vai vienkārši viņiem piezvanīt un apjautāties kā klājas. Labs laiks psihologa apmeklējumam.

No plkst 19:41 Mēness ieiet Lauvas zīmē un pamazām jau sāksim izjust Pilnmēness ietekmi. Kļūsim mazliet romantiskāki un azartiskāki, labs laiks teātra apmeklējumam. Daži steigs sarunāt randiņus, tomēr šodien ieteicams vairāk domāt par to, ko mēs paši varam dot citiem, negaidot pateicības vai novērtējumu.

Arī ēdienkartē galvenais būs tas prieks un mīlestība, kuru gatavojot būsim pievienojuši ēdienam. Akcents liekams uz to, ko varam dot citiem, nevis saņemt paši.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!