Piektdiena, 6.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, liekot vairāk pievērsties dzīves praktiskajai pusei. Varam nodoties mājas tīrīšanai un kārtošanai, kā arī citām praktiskām lietām, kas padara mūsu ikdienu ērtāku. Daži vēlēsies pa plauktiņiem salikt arī savas emocijas, tikt ar tām skaidrībā, izdarīt tādu kā inventarizāciju. Diemžēl pastāv risks “paklupt” aiz sīkumiem un iestrēgt tajos, kas var neļaut saskatīt to būtisko, kas aiz tā visa slēpjas. Šodien ieteicams koncentrēties uz saviem mērķiem un darbiem, nevis gaidīt, kad citi mūs novērtēs. Varam kļūt pārāk piekasīgi pret citiem.

Ēdienkartē galvenais ir sabalansēta pārtika. Varam ēst “pēc plāna” vai uzsākt jaunu diētu, laiks tam ir labvēlīgs, jo Mēness ir tikko pārgājis dilstošajā fāzē, tādēļ rezultāti būs jau drīz pamanāmi. Lai izdodas!

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!