Piektdiena, 27.februāris

Dienas pirmajā daļā Mēness vēl būs Dvīņu zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. No plkst 14:50 Mēness pāriet Vēža zīmē, aktualizējot ģimenes tematiku. Šeit Mēness ir spēcīgs (jūtas dabiski), tā izpausmes šodien būs harmoniskas. Papildus uzmanību pievērsīsim tieši mājas lietām, bērniem. Varam tikties ar vecākiem, pievērsties kādiem dzimtas jautājumiem (piemēram, ciltskoka izzināšanai). Pastiprināsies intuīcija tiem, kas tajā ieklausīsies. Viss kļūs nedaudz personiskās, nekā parasti, svarīgas kļūst mūsu emocijas un tas, ko mēs jūtam notiekošā sakarā. Aktualizējas rūpju un gādības jautājumi, gribēsim kādu samīļot un parūpēties, paņemt savā paspārnē. Tomēr der atcerēties arī par mēra sajūtu, jo pārāk lielas rūpes un palīdzība var sagādāt vilšanos, ja izrādīsies, ka otram tā tik ļoti nemaz nav bijusi vajadzīga.

Mēness caur Vēža zīmi dažus var rosināt izmēģināt veiksmi pavārmākslā. Būs vēlēšanās pagatavot kaut ko pašiem un labprāt cienāsim arī citus. Jūtīgā vieta šodien – kuņģis, tādēļ ieteicams ēst ierastas un labi pārbaudītas lietas.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!