Otrdiena, 3.februāris

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, aktualizējot mīlestības un bērnu tematiku. Kļūsim mazliet azartiskāki, aizrautīgāki, arī tādi kā rotaļīgāki. Labs laiks, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar bērniem un to pulciņiem. Vairāk uz pēcpusdienu var rasties vēlēšanās pievērst citu uzmanību savām emocijām, izlikt tās vispārējai apskatei un, ja tām netiks pievērsta pienācīga uzmanība, tad varam izmantot pat tīri teatrālas metodes ar šova elementiem. Lūk kā es mīlu, vai ciešu! Šodien būsim īpaši jūtīgi uz komplimentiem, svarīgs būs novērtējums no mums emocionāli tuviem cilvēkiem (vai to šodien saņemsim – tas jau cits jautājums). Kā jau dienu pirms Pilnmēness, emocijas var būt vairāk redzamas un pamanāmas ne tikai mums apkārt, bet arī paši visu uztversim daudz saasinātāk, nekā parasti.

Ēdienkartē galvenais ir gatavot ar mīlestību, kaut ko īpašu, tieši konkrētajiem cilvēkiem. Var būt vēlēšanās grezni noformēt galdu vai paēst “ar šiku”. Dažiem būs svarīga tieši romantiskā noskaņa.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!