Otrdiena, 17.februāris

Šodien Mēness jau virzīsies cauri Ūdensvīra zīmei, aktualizējot tādas Ūdensvīra tēmas kā draudzība, brīvība un sabiedriskās organizācijas. Ūdensvīra skatījums pats ir tāds…. mazliet kā no nākotnes, no malas, tāds neatkarīgais redzējums, un attiecīgi gribēsim, lai citi pieņem mūsu oriģinalitāti, bet, vēl labāk – esi unikāls un ļauj tādiem būt arī citiem. Varam tikties ar domubiedriem, kolektīviem, aktualizēt kādus jautājumus, kas saistīti ar biedrībām un nevalstiskajām organizācijām. Tie, kas ir mazāk sabiedriski, var domubiedrus meklēt internetā, kā arī risināt jautājumus, kas ar internetu ir saistīti. Šodien ir laba diena, lai savas emocijas spētu prasmīgi izteikt vārdos un idejas – strukturēti “izlikt uz papīra”.

Ēdienkartē akcentu ieteicams likt uz ko vieglu un gaisīgu. Arī šeit varam būt mazliet “dīvaini” (ja tā varētu izteikties), saliekot kopā dažādas it kā nesavietojamu ēdienu kombinācijas, nemaz to nemanot. Daži pret ēdienu izrādīs tīri zinātnisku interesi, pētot ēdiena sastāvu, kaloriju skaitu un E-vielu klātesamību.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!