Ceturtdiena, 5.februāris

No plkst. 7:46 Mēness pāriet Jaunavas zīmē, liekot mums vairāk uzmanības pievērst sadzīves sīkumiem. Diemžēl Mēness šodien ir sliktos aspektos, tādēļ var gadīties, ka, nevis paši mēģināsim sakārtot savu ikdienu un lietas sev apkārt, lai mums būtu ērti, bet ar lielāko prieku meklēsim “skabargu cita acī”. Varam kļūt kašķīgi un piekasīgi, tomēr vairumā gadījumu paturēsim savu neiecietību pie sevis. Iecietīgi vai nē, šodien galvenais akcents liekams tieši uz praktiskās dzīves sakārtošanu – arī viena sakārtota atvilkne vai ieeļļotas durvis, kas vairs nečīkst, var padarīt mūsu dzīvi ērtāku un patīkamāku 🙂 Izbaudīsim to!

Gribētos atgādināt, ka Merkurs joprojām ir Retrogrāds, ieviešot dažādas kļūmes un pārpratumus komunikācijā. Mūsu jūtas var tikt pārprastas vai arī mēs savu atsaucību varam izšķērdēt uz cilvēkiem, kas to nemaz nav pelnījuši. Daži var sajusties neērti situācijā, kas ir pārāk emocionāla, vēloties neiesaistīties, tādā veidā it kā saglabājot savu personisko drošības sajūtu.

Ēdienkartē šodien visam jābūt perfekti. Ieteicami viegli ēdieni, ar akcentu uz kvalitāti. Iespējams, lielu vērību pievērsīsim virtuves tīrībai un kārtībai.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!