Ceturtdiena, 26.februāris

Arī šodien Mēness caur Dvīņu zīmi liks mums aktīvi komunicēt uz visām pusēm. Varam apgūt jaunu informāciju, lasīt, apmeklēt kursus un vispār – darīt vairākus darbus vienlaicīgi. Pastiprināsies interese par to, kas notiek mums apkārt un labprāt dalīsimies ar šo informāciju. Šodien tieši informatīvā aprite būs raita un šajā ziņā būs iespējams daudz ko padarīt. Varam nekautrēties un apjautāties draugiem vai kolēģiem par sev vajadzīgām lietām, jo, iespējams, tieši viņi zinās teikt, kur to meklēt. Labi uztversim visu jauno un progresīvo. Daži dosies kādā tuvākā ceļojumā vai aktualizēsies transporta un pārvietošanās jautājumi.

Ēdienkartē, tāpat kā vakar, galvenais ēdiens ir informācija. Ja tā mums būs, tad par citu visu varam pat aizmirst. Ieteicami ir viegli, gaisīgi ēdieni, mazas porcijas.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!