Ceturtdiena, 19.februāris

Šodien sākas jauns Mēness cikls Zivju zīmē. Ir pirmā Mēness diena. Enerģijas vēl ir pavisam maz un jaunos darbus labāk pārdomāt un plānot, bet uzsāksim tos citā dienā. Caur Zivju zīmi Mēness piešķir mums papildus jūtīgumu, līdzjūtību un tādu kā vēlmi ziedoties. Tomēr, iespējami arī maldi tajā ziņā, ka cilvēkam, kuram palīdzam, nemaz šī palīdzība nav vajadzīga un tādēļ iespējama vilšanās.  Daži šodien sadzirdēs intuīcijas balsi, diemžēl vairums no mums to centīsies apklusināt ar loģikas balsi. Varam izjust priekšniecības stingrās prasības un pretenzijas, kā arī nespēju pašiem ievērot jelkādus grafikus un noteikumus.

Arī ēdienkartē varam saskarties ar kādām neskaidrībām, nesaprast, ko tad īsti mums gribas, daži vienkārši nespēs izlemt. Lai vai kā, ieteicami ir viegli, satviski ēdieni. Alkoholam – kategorisks NĒ, jo šodien ir pastiprināts saindēšanās risks.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!