Ceturtdiena, 12.februāris

Dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, turpinot iepriekšējās dienas tematiku. Pabeidzam iepriekšējās dienās iesākto, novedot lietas līdz galam. Šodien vēlēsimies visu izprast dziļi un pamatīgi, viss būs personiskāk, nekā parasti. Pastiprināsies intuīcija un veiksies tiem, kuri spēs to saklausīt.

No plkst 18:47 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, veicinot pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Tomēr šodien pret saviem plāniem un projektiem izturēsimies ļoti nopietni un pretēji Strēlnieka dabai, paturēsim tos pie sevis. Daži pat jutīsies diezgan padrūmi. Alkoholu gan lietot nevajadzētu drūmo domu atgaiņāšanai, jo tas sajūtas var padarīt vēl sliktākas.

Ēdienkartē izmēģināsim kaut ko no svešzemju virtuves vai vismaz kaut ko jaunu. Tā kā  5:51 no rīta bija Mēness fāžu maiņa (sākas 2.ceturksnis), daži var izjust paaugstinātu apetīti, kas uz vakarpusi mazināsies.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!