Trešdiena, 7.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, radot mums vēlēšanos izcelties uz apkārtējo fona. Diena tam būs piemērota, īpaši vairāk uz pēcpusdienu. Gribēsim saposties un pucēties, varam nedaudz teatrāli apspēlēt situāciju, lai pievērstu apkārtējo uzmanību un idejas šajā sakarā mums būs pietiekami daudz. Laba diena, lai apmeklētu teātri, kādu šova programmu vai sarunātu romantisku tikšanos. Vispār šodien kļūsim tādi kā azartiskāki, tādēļ daži izmēģinās laimi loterijā vai kazino. Šāda vēlēšanās gan negarantē laimestu, tomēr, saprāta robežās izklaidi gan. Šodien mums būs svarīgi, lai tas, ko darām mūs patiesi aizrauj, un mēs varētu lepoties ar to. Īpaši gaidīsim novērtējumu no sev tuviem cilvēkiem.

Vakars ir īpaši piemērots romantiskam noskaņojumam, tādēļ, ja ēst gatavošana ir  jūsu hobijs, tad ir īstais laiks palutināt savu mīļoto ar jūsu īpašo recepti.

———————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!