Trešdiena, 28.janvāris

Šodien Mēness, ejot cauri Vērša zīmei, diemžēl var parādīt savas sliktākās īpašības. Lai gan šajā zīmē mūsu emocijas ir stabilas un nav tik viegli iekustināmas, tomēr šodien var gadīties dažādas galējības. Pirmkārt jau saasināsies emocionālais jūtīgums un varam pārāk dzīvi un sakāpināti spilgti uztvert apkārt notiekošo. Būs jāseko līdzi, lai emocionāli pārāk neiesaistāmies notiekošajā, citādi varam zaudēt objektīvu skatu uz lietām. Otrkārt, iespējamas emocionālās pārslodzes, kas var rasties tādēļ, ka esam pārāk optimistiski novērtējuši situāciju, neņemot vērā kādus faktus, kas vēlāk var būt par iemeslu kreņķiem. Treškārt, mums uz pēcpusdienu var rasties vēlēšanās norobežoties no visas šīs emocionālās mutuļošanas, pakļaut savas emocijas stingrai kontrolei, tādā veidā iegūstot tādu kā drošības sajūtu caur atsvešināšanos, pat emocionālu vēsumu (par ko varam saņemt pārmetumus).

Arī ēdienkartē iespējamas pārmērības. Gribēsies ne tikai labi un kārtīgi paēst, bet arī tā skaisti, ar baudu. Nu ko lai saka? Mēness ir augošs un viss apēstais šodien ies labumā.

______________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!