Trešdiena, 21.janvāris

Šodien visas dienas garumā, Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, padarot mūs mazliet revolucionāri noskaņotus. Šodien varam pamanīt un saprast tās īpašās lietas, kas var likt strādāt vecajai, labajai sistēmai ar mūsdienīgu tvērienu.  Interesēs viss jaunais, progresīvais. Var aktualizēties draudzības, draudzēšanās un kolektīva jautājumi. Šodien plkst. 17:55 Merkurs kļūst Retrogrāds un tāds tās būs līdz 11.februārim, kas ir labs laiks, lai pārskatītu vecos līgumus, pārstrādātu jau esošās procedūras, taisītu inventarizāciju. Varam nejauši satikt kādreizējo kaimiņu, kā arī labs laiks, lai organizētu klasesbiedru salidojumu. Nebūtu vēlams iegādāties jaunu sakaru tehniku, bet var uzlabot veco.

Ēdienkartē labāk dot priekšroku viegliem un gaisīgiem ēdieniem, bet iespējams tieši šodien atkal pievērsīsim pastiprinātu uzmanību tam, kas rakstīts uz pārtikas iepakojumiem – visām tām E-vielām, saldinātājiem, paskābinātājiem, emulgatoriem un procentuālajam sastāvam.

____________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!