Trešdiena, 14.janvāris

Šodien Mēness jau būs Skorpiona zīmē, liekot mums visu izbaudīt intensīvā, piesātinātā veidā. Šodien negaidiet nekādus emocionālos pasteļtoņus! Visam jābūt spilgtās krāsās un vispārākā pakāpē, pie kam iespējamas abas galējības – vai nu liela mīla, vai liels naids, ja neesi man draugs – tātad esi ienaidnieks u.t.t. Jebkurā gadījumā, Skorpiona emocijas ir dziļas un nevienmēr atklātas un citiem redzamas. Viss tiek uztverts dziļi un personīgi. Dienas pirmā puse būs šai ziņā harmoniskāka, jo savu noskaņojumu būs iespējams izpaust dabiskā un situācijai atbilstošā veidā. Uz pēcpusdienu Mēnesim jau pievienosies disharmoniskie aspekti, kad varam nejauši izteikties ne tā kā domājam vai arī nevietā un nelaikā. Tas nebūt nenozīmē, ka mums nebūs taisnība, bet, iespējams, būsim izvēlējušies nepiemērotu izteiksmes veidu. No otras puses – varbūt tie būsim mēs, kas kļūdaini uztvers citu teikto. Vakarpusē saasināsies intuīcija.

Arī ēdienkartē vēlēsimies izbaudīt intensīvu garšu. Iespējams, ka “vilks uz saldumiem”. Tomēr, labās ziņas ir tās, ka Mēness ir dilstošs un šodien apēstais pārāk labumā neies 🙂 Tas gan nenozīmē, ka nav jāievēro mēra sajūta, lai gan Skorpiona dienās mēs šīs kategorijas “visu vai neko” vēlamies attiecināt arī uz ēdienkarti.

Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!