Svētdiena, 25.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Auna zīmē, liekot mums aktīvi darboties. Tomēr noskaņojums šodien tāds spridzeklīgs, nepacietīgs, uz pārmaiņām un protestiem velkošs. Savā neuzmanībā varam nonākt varas iestāžu redzes lokā, tāpēc šodien ir silti ieteicams domāt un tikai tad darīt (cik nu šodien vispār tas ir iespējams). Lai gan kopumā mums būs plaša un aktīva emocionālā dzīve, tomēr būs arī labas lietas: varam lūgt un saņemt atbalstu no cilvēka, kas mums ir autoritāte, bet, iespējams, paši varam kādam palīdzēt ar padomu. Mūsu entuziasms un optimistiskais noskaņojums rosinās arī apkārtējos paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta.

Jūtīgā vieta – galva. Saudzējiet to! Ēdienkartē derēs viss, ko var ātri pagatavot un ātri apēst (jo Aunam nav laika, ir jāsteidzas, jāskrien) 🙂
___________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!