Svētdiena, 18.janvāris

Šodien līdz plkst 14:04 Mēness vēl atradīsies Strēlnieka zīmē. Varam droši pabeigt iesāktos darbus vai arī , kā jau pie svētdienas dienas – vienkārši atpūsties, darīt to, kas rada labsajūtu, varam pārdomāt izaugsmes jautājumus vai vienkārši noskatīties kādus ceļojumu raidījumus pa TV.

No plkst 14:05 Mēness ieiet pragmatiskajā Mežāža zīmē, līdz ar to mūsu emocijas kļūst savaldīgākas, tādas kā vairāk sakārtotas un pakārtotas likumiem un priekšstatiem par to vai “tā pieklājas”, vai “tā nepieklājas”. Mēness ir pavisam sadilis un tuvojas tukšajam. Šis ir tāds pārdomu brīdis, lai apzinātu šajā Mēness ciklā paveikto un sakārtotu savas emocijas, veiktu inventarizāciju un atmestu visu lieko. Varam apdomāt un plānot gan karjeras un jautājumus, gan jebkurus citus jautājumus, kuriem nepieciešama plānošana un sistemātiska pieeja. Varam veikt inventarizāciju virtuvē, kā arī uz pārtikas veikalu doties ar sastādītu iepirkumu sarakstu.

Ēdienkartē šodien var nebūt īpašu prasību, bet, iespējams, arī šeit gribēsim veikt zināmu plānošanu – ēst pēc grafika, ēst to, kas man ir ieplānots, ievērot diētu, normas un limitus.

_____________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!