Svētdiena, 11.janvāris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Jaunavas zīmē. Šajā laikā nevajadzētu sākt jaunas lietas, bet labāk pabeigt vecās. No plkst. 13:58 Mēness pāriet Svaru zīmē, liekot mums papildus uzmanību pievērst attiecību tēmai, un šodien tas drīzāk nozīmē – sakārtot savas attiecības, runāt par tām. Emocionālais fons tam būs labvēlīgs, jo emocijas spēsim harmoniski noturēt rāmjos un neļaut, lai citi mūs izsit no līdzsvara. Dažiem šis zvaigžņu stāvoklis ļaus labāk izprast pašiem sevi un varētu būt vēlēšanās vienkārši pabūt klusumā un mierā. Citiem aktualizēsies taisnīguma un vienlīdzības jautājumi. Uz vakara pusi gan atdzīvosimies un varam izjust vēlēšanos satikties un parunāties ar draugiem, iegādāties ko jaunu vai sarunāt romantisku tikšanos. Vispār, sarunām šodien labvēlīga diena, gan romantiskām, gan lietišķām.

Ēdienkartē akcentu vairāk liksim uz tā izskatu, nevis saturu. Svarīgi, lai tas būtu skaisti noformēts un tās sajūtas, gaisotne, kurā to visu baudām. Diētas ievērotājiem labas ziņas – Mēness ir dilstošs un rīta pusē, iespējams apetītes nemaz nebūs. Ja nu pēkšņi nespēsim ievērot režīmu (lai gan zvaigznes sola, ka spēsim), lieki apēstais šodien neuzkrāsies organismā.

————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!