Sestdiena, 31.janvāris

No agra rīta Mēness vēl atradīsies Dvīņu zīmē, un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst 9:09 Mēness ieies Vēža zīmē, kas ir viena no labākajām tā pozīcijām. Mēness gandrīz visas dienas garumā būs labos aspektos, tādēļ kopumā varam gaidīt labāko Vēža zīmes īpašību aktivizēšanos mūsu noskaņojumā. Pirmkārt, šodien lielu lomu spēlēs tieši mūsu emocijas – lai gan tās ir mainīgas, tomēr labi uztversim apkārtējo noskaņojumu, spēsim tam pielāgoties, kā arī labprāt piedāvāsim emocionālo atbalstu. Daži spēs ieklausīties savā intuīcijā, kas pateiks priekšā, kas priekš mums šodien būtu tas vērtīgākais. Laba diena, lai satiktos ar draugiem un izrunātos no sirds, apmeklētu koncertu vai teātri, vai kopā noskatītos romantisku filmu.

No otras puses, šodienas tā saucamā “redzamā daļa” var nebūt tik līdzsvarota. Dažas lietas šķitīs neiespējamas vai pārāk dārgas, kā arī varam krietni vien pārvērtēt  citu spējas vai to, ko paši spējam dod citiem. Nevajadzētu solīt to, ko nespējam izpildīt, arī lielīšanās ar “svešām spalvām” tiks atmaskota.

Laba diena, lai savas rūpes izrādītu, rosoties virtuvē un pagatavojot saviem mīļajiem kaut ko garšīgu.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!