Sestdiena, 24.janvāris

Šodien līdz plkst. 15:31 Mēness vēl atradīsies Zivju zīmē. Varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Šī diena ir laba savas emocionālās pasaules inventarizācijai un sakārtošanai. Varam apmeklēt psihologu.

No plkst. 15:32 Mēness ieiet Auna zīmē, liekot mums kļūt aktīvākiem un enerģiskākiem. Arī mūsu emocionālā pasaule sāk mutuļot. Šodien taisnīguma izjūtai būs sava īpašā loma, tādēļ neapzināti asi varam reaģēt uz visu, kas saistās ar cīņu par taisnību un mērķu sasniegšanu vispār. Visu vajadzēs ātri un tūlīt, tomēr tiem, kas pēc dabas ir plānotāji, šodien ir laba diena, lai prātīgi un apzinīgi soli pa solim virzītos uz mērķi. Un, lai gan Mēness caur Auna zīmi ir nepacietīgs, tomēr šodien ir tā diena, kurā pratīsim novērtēt plānošanas un kārtības īpašo nozīmi. Priekšniecība labvēlīgi novērtēs mūsu ideju praktisko pusi.

Jūtīgā vieta šodien ir galva līdz aukšžoklim, acis un deguns, kas nozīmē to, ka stress šodien viegli var izraisīt galvassāpes, toties labvēlīgai, profilaktiskai šo zonu ietekmei būs īpaši labi rezultāti. Tas gan neattiecas uz matu griešanu vai ķirurģisku iejaukšanos šajos apvidos. Ēdienkartē… nu kas ir ēdienkarte šodien!? Gribēsim visu to, ko var ātri pagatavot (vēl labāk, ja vispār nekas nav jāgatavo) un ātri apēst, kas nevienmēr nozīmē “veselīgi”. Tā kā Auns ir uguns stihijas pārstāvis, tad šodien var gribēties ceptu ēdienu vai tādu, kam pievienotas asas garšvielas.

____________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!