Sestdiena, 17.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē. Šodien Mēness jau ir daudz harmoniskāks, nekā vakar un tāpēc varam sagaidīt mūsu noskaņojumā tās labākās Strēlnieka īpašības: optimismu (iespējams, pat pārāk lielu), tiekšanos pēc jauniem attīstības virzieniem un aktuāls kļūst izaugsmes jautājums kā tāds. Varam veiksmīgi risināt jautājumus, kas saistīti ar ārzemēm un ārzemniekiem, izdevniecībām un reklāmu, iespējamas jaunas ceļojumu idejas vai idejas par tālākajiem izaugsmes virzieniem. Iespējams, paplašināsim ne tikai savu redzesloku, bet arī iegūsim jaunus draugus.

Lai gan Mēness ir gandrīz sadilis, tomēr šodien par apetīti sūdzēties nevarēsim – tā būs gana laba (iespējams – pat pārāk laba 🙂 ). Gribēsim ēdienkartē izmēģināt ko jaunu, interesantu (pēc saviem apsvērumiem), iespējams – no svešzemju virtuves – ķīniešu, taizemiešu u.c.

_____________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!