Sestdiena, 10.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē un harmoniskos aspektos no rīta līdz vakaram. Lai gan iespējamas situācijas, kas mūs “sit ārā no sliedēm”, tomēr spēsim tām pielāgoties pietiekami ātri, neļaujot emocijām ņemt virsroku. Dienas kārtībā tie paši jautājumi, kas vakar – tīrība, kārtība un ikdienas praktiskie sīkumi, kas tomēr prasās tikt padarīti. Laba diena, lai vienkāršos darbiņus darītu kopā ar bērniem, tādā veidā iemācot viņiem ko praktisku un ikdienā nepieciešamu. Šodien īpašs akcents ir uz tām mazajām lietām, kas, ja sakārtotas, padara mūsu ikdienu ērtāku un parocīgāku – sakārtojiet atvilkni, ieeļļojiet beidzot tās durvis un parādiet bērnam, ka visas mantas nav obligāti jāglabā zem gultas 🙂 Tā kā Jaunavas zīme atbild arī par higiēnas jautājumiem, tad diena laba sanitāro telpu tīrīšanai, jo akcents ir uz pedantismu.

Ēdienkartē var aktualizēties diētas jautājumi. Tā kā Mēness ir dilstošs, tad diētu ir viegli uzsākt, jo rezultāts ir pamanāms diezgan ātri. Tiem, kam diētas jautājumi nav aktuāli, ieteicams sekot, lai ēdienkarte būtu sabalansēta. Piemērotāki būs vieglie ēdieni.

————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!