Pirmdiena, 26.janvāris

Dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Auna zīmē harmoniskos aspektos. Tas nozīmē, ka būsim emocionāli atsaucīgi, aktīvi un kopumā labvēlīgi noskaņoti pret apkārt notiekošo. Gribēsim visu atrisināt tūlīt un tagad, apdomīgajiem šodien nav vietas mūsu pasaulē, lai gan ar prātu sapratīsim plānošanas pozitīvās puses. Dažus var pārņemt pārāk plašs un vispārināts skatījums uz lietām, tādā veidā piešķirot optimistisku skatījumu uz dzīvi. Joprojām laba diena, lai lūgtu un saņemtu padomu, kā arī emocionālu atbalstu.

No plkst 18:38 Mēness pāriet stabilajā un pragmatiskajā Vērša zīmē, padarot mūs nosvērtākus un apdomīgākus, salīdzinot ar impulsīvo Auna zīmi. Labs laiks, lai izbaudītu dzīves ērtības un tās patīkamās lietas, kas uzlabo mūsu garastāvokli. Daži gan teiks – es to nevaru atļauties, tas ir pārāk dārgi, bet citi – norunās randiņus, pagatavos ko garšīgu vai apmeklēs masāžu.

Ēdienkartē Mēness Vērša zīmē mudina mūs izvēlēties kārtīgus lauku ēdienus, kuriem produktus labāk iegādāties tirgū.

______________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!