Piektdiena, 9.janvāris

Šodien dilstošs Mēness Jaunavas zīmē liek mums vairāk pievērsties dzīves praktiskajām lietām, īpašu vērību pievēršot niansēm. Tomēr dienas kopējais emocionālai fons ir diezgan saspringts. Iespējamas gan spontānas emociju izlādes un dažādi pārpratumi, gan nomāktības sajūta un iekšējs saspringums. Daži būs spiesti pievērst uzmanību veselības jautājumiem, kamēr citi – saviem mājdzīvniekiem. Aktualizēties var ikdienas darbi un darbiņi, kā arī telpu uzkopšanas jautājumi. Varam kļūt arī pārāk piekasīgi.

Ja vakardien daži varēja sajust paaugstinātu apetīti, tad šodien var būt tieši otrādi – ēst var negribēties nemaz. Galvenais ir sekot līdzi, lai ēdienkarte būtu sabalansēta. Var aktualizēties diētas jautājumi.

————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!