Piektdiena, 23.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Zivju zīmē. Mēs kļūstam jūtīgāki un atsaucīgāki pret citu emocijām un pārdzīvojumiem, varam arī neapzināri asi reaģēt uz visu, kas kaut kādā mēra saistīts ar ar smalko enerģiju pasauli, emocijām un jūtām. Šodien varam gan paši būt viegli ievainojami, gan arī citi mūs uztvers daudz jūtīgāk. Var aktivizēties interese par ezotēriku, garīgajām praksēm. Laba diena lai piedotu un lūgtu piedošanu. Šodien varam ieklausīties savā intuīcijā, spēsim to sadzirdēt. Var uznākt vēlēšanās apmeklēt baseinu vai kādas ūdens procedūras. Varam sapņot par jūras kruīzu vai tālām, skaitām vietām, kurās iespējams rast mieru un atpūsties. Viss, ko šodien darīsim savu kāju pēdu labā (masāžas, vingrinājumi, kādas skaistumkopšanas vai veselības procedūras) būs ļoti iedarbīgs. Tas neattiecas uz pēdu pārslodzēm un ķirurģisku iejaukšanos.

Ēdienkartē ieteicama viegla, ekoloģiska pārtika. Var izmēģināt kādu svaigēšanas recepti. Alkogolam gan šodien pilnīgs kategorisks NĒ!
____________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!