Piektdiena, 16.janvāris

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Skorpiona zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 10:01 Mēness ieies optimistiskajā Strēlnieka zīmē. Tomēr mūsu optimisms šodien varētu tikt pamatīgi noslāpēts dažādu iemeslu dēļ un šis aspekts diemžēl saglabāsies visas dienas garumā. Daži var justies nomākti, kamēr citi uzkrās sevī agresivitāti un kas to lai zina, kurā mirklī tā var izlauzties uz āru. Aktualizēsies jautājumi, kas saistīti ar drošības sajūtu, bet būs diezgan miglaini priekšstati par to, ko mums vajadzētu darīt šajā sakarā. Joprojām jāuzmanās uz ielas un ceļiem kā autovadīutājiem, tā gājējiem.

Apetīte šodien varētu būt krietni samazināta, bet tie, kas gribēs ēst, labprāt nogaršos ko jaunu, iespējams no svešzemju virtuves. Jāatceras, ka joprojām saglabājas augsts infekciju un saindēšanās risks, tādēļ ieteicams pastiprinātu uzmanību veltīt higiēnas pasākumiem, kā arī nelietot alkoholu!

_____________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!