Otrdiena, 6.janvāris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Vēža zīmē. Lai gan daži vēl izjutīs Pilnmēness ietekmi, tomēr kopumā emocionālais noskaņojums jau sāk stabilizēties.

No plkst 13:03 Mēness pāriet Lauvas zīmē, kas emocionālo pasauli jau izceļ pavisam citā gaismā: šodien būsim vairāk koncentrēti paši uz savām jūtām un emocijām, vēlēsimies, lai citi tām pievērš īpašu uzmanību, un, ja tas tā nenotiks, tad varam tās mazliet pārspīlēt. Daži pat būs gatavi izspēlēt no tām veselu teātri, lai tik mūs pamanītu. Un, ja tomēr nepamana, var iestāties “neviens mani nemīl” efekts. Un, ja jūs mani nemīlat, es arī jūs nemīlēšu. Apmēram tā. Šodienas emocionālais noskaņojums var traucēt arī komunikācijā, jo vieni runās vairāk emocionālā līmenī, bet otri – balstīsies tikai uz faktiem, līdz ar to var gadīties, ka viens otru vienkārši nedzirdam.

Tomēr šis būtu tāds galējais scenārijs. Līdzsvarotākiem cilvēkiem, savukārt, būs iespējas izprast un sakārtot savu emocionālo pasauli. Laba diena psihologa apmeklējumam. Iespējams, varēsim uzklausīt un sniegt padomu citu cilvēku emocionālo kreņķu gadījumā. Ieteicams vairāk uzmanības pievērst bērniem un ar tiem saistītajiem jautājumiem. Varēsim atrast praktisku pielietojumu savam hobijam.

Ēdienkartē galvenais, lai tas būtu gatavots tieši mums un ar mīlestību, jo Lauva ir mīlestības un romantisko jūtu simbols. Mīlēsim paši no sirds, tad arī pasaule kļūs krāsaināka!