Otrdiena, 27.janvāris

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vērša zīmē, liekot mums būt praktiskākiem un apdomīgākiem. Labi veiksies plānotie un pārdomātie darbi, mums palīdzēs arī intuīcija. Laba diena, lai palutinātu sevi ar sev tīkamām lietām. Dienas pirmajā pusē iespējama palielināta apetīte, jo Mēness ieiet otrajā fāzē un ir augošs. Dienas otrajā pusē, savukārt, palielināto ēstgribu nodrošinās saspringtais aspekts ar Jupiteru, kuram visu vajag daudz 🙂 Šī paša iemesla dēļ šodien iespējami dažādi emociju pārspīlējumi, jo var pietrūkt mēra sajūtas.

Šodiena būs tā diena, kad gribēsim ēst to, ko saucam par “kārtīgu ēdienu”, kaut ko no nacionālās virtuves un kārtīgiem, labas kvalitātes lauku produktiem. Vājā vieta kakls, balssaites, aukšžoklis un vairogdziedzeris. Viss, ko darīsim šajās zonās kā profilaksi (izņemot ķirurģisku iejaukšanos, zobu labošanu) būs ar īpašu pozitīvu spēku.

______________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!