Otrdiena, 20.janvāris

Līdz plkst. 14:59 tukšs Mēness vēl atradīsies Mežāža zīmē un šajā laikā ir ieteicams pabeigt jau iesāktos darbus. Labs laiks vienkārši klusumam un pārdomām par šajā Mēness ciklā paveikto. Labs laiks, lai attīrītos un atbrīvotos no visa liekā, sakārtotu sevi un savas domas.

No plkst. 15:00 sākas Jauns Mēness cikls Ūdensvīra zīmē. Šodien vislabāk ir jaunos plānus vēl tikai apdomāt, bet vēl nesākt, jo enerģija ir pavisam jauna, 1.Mēness diena. Dziļi dvēselē būsim mazliet revolucionāri un tādi kā nepieradināti. Mūsu idejas var būt it kā no nākotnes un ne visi tās varēs saprast. Tomēr, labās ziņas ir tās, ka mācēsim savai oriģinalitātei atrast praktisku pielietojumu. Var aktualizēties jauno tehnoloģiju un IT jautājumi, kā arī lietas, kas saistītas ar jumtu, elektrību vai elektroierīcēm.

Kā jau pie Mēness fāžu maiņas, šodien visas dienas garumā varam izjust paaugstinātu apetīti. Laba diena, lai gavētu vai ieturētu attīrīšanās diētu.
____________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!