Otrdiena, 13.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē, turpinot līdzsvara, sadarbības un novērtēšanas tematiku. Šodien varam būt svārstīgi attiecībā uz lēmumu pieņemšanu, bet neko jaunu nevajadzētu sākt no plkst 11:46, kad Mēness būs bez kursa, jeb tā saucamais, čika laiks. Šodien ieteicams pabeigt jau iesāktos darbus un vienoties jau esošajās pārrunās. Svaru zīme ļauj dabiskā veidā savienot pircēju ar pārdevēju. Šodien var aktualizēties sadarbība ar ārzemju partneriem/ filiālēm, juristiem, kā arī reklāmas darbiniekiem. Varam uzklausīt skolotāja padomu vai arī, iespējams, mums kāds prasīs padomu. Tomēr fona režīmā valdīs tāds kā emocionālais saspringums – vai nu mums šķitīs, ka apkārtējie pārāk emocionāli uztver notikumus, vai arī paši uz tiem reaģēsim pārāk emocionāli. Ir iespējamas situācijas, kad savu noskaņojumu nespējam paust dabiskā, harmoniskā veidā.

Tā kā plkst 11:46 ir Mēness fāžu maiņa, tad šodien vairākas stundas pirms un pēc šī laika iespējama paaugstināta apetīte. Diētas ievērotāji to var izmantot atslodzes laikam. Bet citādi – vēlēsimies, lai maltītes ir ne tikai garšīgas, bet arī skaiti noformētas. Saimnieces ļoti gaidīs atzinīgus vārdus par saviem pūliņiem. Neskoposimies ar tiem!

————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!