Kādēļ vienas prognozes piepildās, bet citas – nē?

Lasot dienas prognozes, daudzi droši vien ir pamanījuši, ka vienu dienu prognozes var sakrist gandrīz vārds vārdā, bet citas dienas  šo notikumu mēs vērojam attiecībā uz citiem. Kāpēc? Par to arī šis raksts.

Par dienas emocionālā fona kopējo ietekmi jau rakstīju šeit: http://www.iedvesmasavots.lv/2014/10/ko-nozime-dienas-prognoze/

Tagad parunāsim par dienas prognozēm, kādos gadījumos tās “nostrādā”. Tiek uzskatīts, ka dzimšanas brīdī planētas mums piešķir to enerģiju, ar kādu tās ietekmē Zemi konkrētajā dzimšanas vietā. Planētas dažādos laika sprīžos atšķirīgi sadarbojas viena ar otru, tās ir dažādos attālumos un leņķiskajās attiecībās, kas arī nosaka to savstarpējo pozitīvo vai negatīvo sadarbību. Dzimšanas brīdī šī ietekme tiek nodota cilvēkam konkrēta enerģētiskā potenciāla veidā, ko arī sauc par cilvēka raksturu. Mēs it kā nofiksējam to mirkli, kad planētas mūs ietekmē šādā konkrētā veidā, tās ir izvietotas debesīs tieši tā, un mēs konstatējam, ka piemēram, Mēnesim ar Marsu dzimšanas brīdī ir “saspringtas” attiecības. Attiecīgi cilvēka raksturā ar lielāku vai mazāku intensitāti tas var atspoguļoties kā nepacietība, asas emocionālās reakcijas uz saspringtiem notikumiem, nespēja savaldīties, ātra apvainošanās u.t.t. (es šeit nemēģinu uzskaitīt visas iespējamās šī aspekta izpausmes, bet tikai minēt dažas kā piemēru).

Bet planētas jau nestāv uz vietas. Tās turpina savu virzību gar mūsu “fiksētajiem punktiem” pamīšus ietekmējot vienu vai otru mūsu personīgās kartes planētu kombināciju. Un šeit mums katram prognozēs iespējami sekojoši varianti, kad mēs šo savu Mēness/Marsa saspringto ietekmi jutīsim pastiprināti:

1) kad jebkura cita planēta caur savu kustību skars jūsu Mēness vai Marsa pozīciju (savienojums), vai veidos saspringtas leņķiskās attiecības ar šiem punktiem. Astrologs to var redzēt jūsu personiskajā dzimšanas kartē, bet tas var neatspoguļoties kopējā dienas prognozē (jeb dienas emocionālajā fonā), jo konkrētās dienas planētu savstarpējā ietekme ir pozitīva. Saspringta tā ir tikai attiecībā pret jūsu dzimšanas karti. Tēlaini izsakoties, tas būtu tā, ir kā kāds cits no malas nejauši atgādina jums par šo saspringumu, kas dabiski ir ielikts jūsu raksturā dzimšanas brīdī. Šis atgādinājums tikai jums rada stresa situāciju, bet citus tas atstāj vienaldzīgus. Tātad dienas prognozē par šo situāciju nebūs minēts ne vārda.

2) kad viena vai abas planētas caur savu kustību debesīs atkārto šo jūsu saspringto aspektu, atgriežoties jūsu kartes konkrētajos punktos. Tātad, gan debesīs pašreizējā mirklī, gan jūsu dzimšanas kartē  ir saspringtas attiecības starp šīm divām planētām un tas skar jūsu kartes konkrēto planētu jūtīgo aspektu. Šeit jau ir tas mirklis, kad konkrētā dienas prognoze attiecas uz jums tiešā veidā, jo tā saskan ar vienu no jūsu personības daļām. Šie planētu aspekti var parādīties kā labi pazīstams noskaņojums vai situācija (kāpjam uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem). Šī būs tā situācija, kad mēs teiksim – tas rakstīts tieši par mani.

3) kad konkrētās dienas astroloģiskajā kartē Mēness un Marss ir saspringtās vai pat harmoniskās attiecībās, bet tas neskar Mēnesi un Marsu jūsu dzimšanas kartē, kurā arī šīs abas planētas ir negatīvos aspektos  Arī šo aspektu jūs konkrēti jutīsiet. Jūs atpazīsiet šo sajūtu, jo tas kaut kādā personīgā veidā skar arī jūs, bet citi, kuriem nav šāda aspekta teiks: “Ko tu uztraucies! Viņš/ viņa nemaz tā nedomāja, ko tu tāds nervozs šodien? Lai jau paši tiek galā, nejaucies viņu strīdā!”. Bet jūs nevarat neiejaukties, jo tas (lai arī pastarpināti) kaut kādā personīgā veidā ir aizķēris arī jūs (un nav svarīgi – pozitīvā vai negatīvā veidā).

4) Un, visbeidzot, ir arī situācijas, kad debesīs planētas savstarpēji ir saspringtos aspektos (vai arī labvēlīgos, vienkārši visādas nejaucības ir labāk pamanāmas), taču jūsu personisko dzimšanas karti tas nekādi neietekmē. Jūs izlasiet dienas prognozi un nodomājiet: nekā tamlīdzīga. Jā, tur kaimiņam vai vēl kādam šodien bija līdzīgi, bet ne man. Jūs šo ietekmi vērojiet it kā no malas pie citiem (kuriem viņu personīgajā kartē tam ir kāda nozīme), bet jūs tas neskar tiešā veidā. Nu, piemēram, dzirdam ziņās par notikumiem, kas mums nešķiet aktuāli, bet vienai lielai daļai cilvēku tā ir dienas tēma.

Ar šo rakstu vēlējos parādīt, cik patiesībā astroloģija strādā personiskā līmenī katram no mums. Un kopējās dienas, mēneša un arī gada prognozes mūs ietekmēs ne tikai atkarībā no tā, kas ielikts mūsu personīgajā dzimšanas brīdī, bet arī no tā – cik tālu mēs esam šīs enerģijas apguvuši, kā mēs tās esam attīstījuši. Ņemsim kā piemēru tā paša Mēness un Marsa saspringtās attiecības dzimšanas kartē. Mums vienmēr ir izvēles brīvība, ko ar šo saspringumu darīt – mācīties kontrolēt savu ugunīgo raksturu, izlikt šo spriedzi sportā, apmeklēt jogas nodarbības, vai katru reizi ļaut savām emocijām vaļu vai, ieslīgstot dziļā aizvainojumā, turpināt iejusties upura lomā sakot:”tie ir viņi! Viņi mani tracina!” Šī izvēle ir mūsu pašu rokās. Lai izdodas!