Ceturtdiena, 8.janvāris

Šodien Joprojām Mēness atradīsies Lauvas zīmē, mudinot mūs uz cēlām un augstsirdīgām jūtām. Īpaši rīta pusē daži var sajusties tik laimīgi, ka gribēsies samīļot vai visu pasauli. Problēmas var sākties tad, kad jūtu būs tik ļoti daudz, ka tās vairs nepakļausies kontrolei, rezultātā, varam sajust tādu kā iekšēju spriedzi, kas mēģina impulsīvi izlauzties uz āru, visas dienas garumā. Vairāk uz pēcpusdienu daži var nonākt neērtā situācijā, kas saistīta ar citu pārmērīgām emocijām, piedevām vēl saņemot pārmetumus par atsvešinātu un vēsu attieksmi. Savukārt iespējams arī nonākt vidē, kurā nejūtamies droši un pārliecināti (par to, vai mūsu mīlestībai būs atbilde, vai pietiekami ievēro un novērtē) un varam uztraukties par to, kā lai to tagad veiksmīgi nomaskē. Dažiem vislabākā aizstāvība būs uzbrukums, kamēr citi vēlēsies ieņemt “mani tas neinteresē” pozu.

Lai vai kā, mīlestības, pretmīlestības un romantikas tēma šodien ir viena no dienas kārtības jautājumiem. Tie, kas jau ir pa pārīšiem – izbaudiet! Tie, kas nav – pucējieties un ejiet uz randiņiem! Traucē iedzimtais kautrīgums? Iespējams loģika un plānošana šodien var nākt jums talkā. Lai veicas!

————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!