Ceturtdiena, 29.janvāris

Šodien Mēness visu dienu pavadīs Dvīņu zīmē, pievēršot uzmanību visa veida komunikācijai, sakariem un transportam. Iespējams, ka tieši šodien mums vajadzēs pārskatīt kādas lietas, kas iepriekš šķita jau izrunātas un sakārtotas. Varam padziļināti apgūt mācības, kas līdz šim skatītas tikai virspusēji vai pārskatīt ar kaimiņiem jautājumu par koplietošanas telpu remontu, ierīču profilaktisko apskati u.t.t.

Kāda būs šodienas kopējā noskaņa? – visdažādākā. Vienubrīd viss raiti ritēs savu gaitu un būs iespējams bez aizķeršanās risināt aktuālos jautājumus, bet te uzreiz – problēmas uz līdzenas vietas, kam par iemeslu var kalpot vienkāršs pārpratums vai nesaprašanās. Idejas kā uzlabot, vai drīzāk, pārveidot esošo mums šodien pietiks. Galvenais ir tās nodot tālāk citiem saprotamā veidā un koncentrēt savu uzmanību uz kaut ko vienu un konkrētu, nevis visu uzreiz.

Ēdienkartē ieteicama viegla, gaisīga pārtika. Labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām. Mēness ir augošs un viss lieki apēstais diemžēl ies labumā, iespējams, ka daži izjutīs paaugstinātu ēstgribu visas dienas garumā.

______________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!