Ceturtdiena, 15.janvāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, liekot mūsu emocionālajām kaislībām uzbangot ar jaunu spēku. Patiesībā Mēness caur Skorpiona zīmi pamatīgi testē mūsu emocionālo paškontroli un šodien tā tiešām noderētu. Tāpat kā vakar, arī šodien viss būs vai nu dedzinoši karsts, vai saldējoši auksts – tāda vidusmēra kā remdens – nebūs.  Šodien visu uztversim dziļi un personiski sakāpināti, lai gan ne visi to parādīs uz āru. Nevajadzētu paļauties uz to, ka mūsu labie darbi tiks atbilstoši novērtēti, drīzāk iespējami pārpratumi šajā ziņā. Bet, iespējams, paši savu ieguldījumu esam pārvērtējuši. Iespējamas arī emocionālās pārslodzes, kam par pamatu ir savu resursu neadekvāta novērtēšana un tas, ka šodien viegli spēsim sajust citu emocionālo noskaņojumu. Saasinās visa veida instinkti un tiekšanās pēc pārmērīgām baudām.

Var gadīties, ka kreņķos vēlēsimies sevi pažēlot ar kaut ko garšīgu un labi daudz. Lai gan Mēness ir dilstošs un ir pēdējais ceturksnis, tomēr vajadzēti sevi pakontrolēt šajā ziņā, lai neiestigtu pārmērībās.

_____________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!