Ceturtdiena, 1.janvāris

Sveiciens visiem Jaunajā Gadā! Dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Vērša zīmē, vēloties izbaudīt mieru un komfortu. Varam mierīgi atļauties palutināt sevi ar ko patīkamu (kas nu kuram vairāk vajadzīgs), palaiskoties vai tikties ar draugiem.

No plkst. 19:09 Mēness pāries kustīgajā Dvīņu zīmē, liekot mums kustēties un aktīvi komunicēt ar apkārtējiem. Aktuāli var kļūt transporta un pārvietošanās jautājumi, kā arī “kas, kur, kad” tematika. Labprāt uzzināsim jaunumus un nodosim tos tālāk. Tomēr pastāv iespēja kļūdaini uztvert citu emocionālos stāvokļus un iespējami pārpratumi, kam par iemeslu ir emocionālās labsajūtas pārvērtēšana. Daži šodien var būt diezgan kritiski attiecībā uz citu jūtām un noskaņojumu, tādēļ viņi var šķist vēsi un nepieejami.

Izvēloties ēdienkarti, gribētos atgādināt, ka Mēness ir augošs un tuvojas Pilnmēness. Viss apēstais iet labumā un uzkrājas organismā. Šodien alkohola lietošanai ārkārtīgi nevēlama diena. Ieteicami ir viegli, gaisīgi ēdieni, kurus labāk ēst mazām porcijām.