Sestdiena, 6.decembris

Nu ko? Pilnmēnesi gaidījāt? Šodien Pilnmēness Dvīņu zīmē liks mums komunicēt uz visām pusēm. Galvenā dienas tēma – informācijas saņemšana un nodošana tālāk, dokumentu plūsma, čatošana, sarunas, kaimiņi un tuvējās apkārtnes aktualitātes. Varam apmeklēt kursus, tikties ar māsu vai brāli, vai kādu klasesbierdu. Interesēs viss jaunais un vēl nedzirdētais un labprāt uzzinātajā dalīsimies ar citiem.

Tā kā šodien ir Pilnmēness (precīzs aspekts 14:27), tad mūsu emocionālā uztvere strādā uz pilnu klapi un varētu rasties grūtības novilkt robežu starp sevi un citiem. Mums var šķist, ka to, ko katrs no mums jūt individuāli – jūt arī visi citi, bet tā var arī nebūt. Līdz ar to iespējami pārpratumi un vilšanās “manas rūpes nevienam nav vajadzīgas” stilā. Varam būt tik ļoti pārņemti ar savām emocijām, ka nespējam tās kontrolēt un savas jūtas stādam augstāk par citu.  Tomēr uz vakarpusi diena kļūs tāda kā harmoniskāka un stress nedaudz mazināsies.

Ēdienkartē tāpat kā vakar izvēlēsimies vieglu barību. Labāk ēst biežāk, bet mazākām porcijām. Šodien vēl viss apēstais krietni vien ies labumā, bet rīt jau varēsim uzelpot un sākt nopietni gatavoties gaidāmajām ballēm.