Pirmdiena, 1.decembris

Šodien Mēness Auna zīmē liks mums visiem justies aktīvākiem un enerģiskākiem nekā parasti. Visi rosīsies un steigsies, un dzīve šodien mutuļot mutuļos. Ja rīta pusē tas vairāk izpaudīsies kā dabiska un enerģiska aktivitāte, tad uz pēcpusdienu mūsu darbības varētu kļūt nervozākas, spontānākas un impulsīvākas. Visu gribēsim darīt ātri un iegūt tūlītēju rezultātu. Jāmācās atkal jau skaitīt līdz 10, jo šī impulsivitāte var izprovocēt negadījumus. Visam tam fonā vēl manāma neliela izklaidība, tādēļ šodien labāk veiksies tiem, kuri spēs sevi organizēt un darboties stingri pēc plāna. Kuri to spēs – brīnišķīgi, jo padarīsim krietni vairāk, nekā parasti 🙂

Šodien ieteicams izvairīties no masu pasākumiem un nepazīstamām vietām. Ja tiekamies ar draugiem vakarpusē, tad labāk to darīt zināmās un pazīstamās vietās. Naktī iespējams bezmiegs.

Ēdienkartē šodien vēlēsimies to, ko var ātri gan pagatavot, gan apēst (vēlams skrienot :)) Iespējams, gribēsim ko ceptu vai asām garšvielām. Tā visa rezultātā, īpaši vakarpusē, kuņģis var likt par sevi manīt, tādēļ šodien par ēdienkarti būtu jāpiedomā jo īpaši.