Piektdiena, 5.decembris

Līdz plkst. 12:29 Mēness vēl atradīsies Vērša zīmē, lēnīgs un strādīgs, bet tāds sadrūmis. Gribas tomēr saņemt kādu novērtējumu par šo darbu, bet, vai nu gaidām par daudz no citiem, vai citiem tas neliekas tik būtiski, kā rezultātā rodas vilšanās.

No plskt. 12:29 Mēness ieiet Dvīņu zīmē, kas situāciju padara nedaudz vieglāku, gaisīgāku. Šis ir Pilnmēness laiks (precīzs Pilnmēness būs 6.dec plkst 14:27) un emocijas ir krietni vien sakāpinātas. Sajūta ir tāda, it kā viss risinātos vispārākajā pakāpē. Mēness caur Dvīņu zīmi liek pievērsties mums visam jaunajam un interesntajam – kļūsim ziņkārīgāki un it kā spēlēsimies ar šo informāciju. Labprāt uzzināsim kas jauns notiek tuvākajā apkārtē, pie kaimiņiem, blakus pagalmā. Labs laiks, lai tiktos un aprunātos ar māsu vai brāli, senu klasesbiedru. Tomēr šodien iespējami arī daudzi pārpratumi, kam par iemeslu var būt gan virspusīgums, gan dažādi emocionālie pārspīlējumi. Iespējamas arī dažādas galējības, kur emocijas vai nu tiek pakļautas vērtējumam un stingrai emociju kontrolei, vai arī otra galējība – nekontrolētas emociju izpausmes. Ieguvēji būs tie, kas pratīs atrast vidusceļu starp prātu un jūtīgumu.

Pārtikā ieteicami viegli, gaisīgi ēdieni. Labāk ēst biežāk, bet mazākām porcijām. Diētas ieturētājiem der atcerēties, ka palielināta apetīte vēl saglabāsies šodien un rītdien. Pēc tam jau būs vieglāk ievērot visus priekšrakstus 🙂