Piektdiena, 12.decembris

Arī šodien lielāko dienas daļu Mēness būs Lauvas zīmē, saglabājot vakardienas pozitīvo dienas enerģētiku. Būsim azartiskāki, nekā parasti, un mūs var saistīt spožas izklaides. Labprāt izrādīsim savus sasniegumus un saņemsim novērtējumu par tiem. Daži no mums lielāku uzmanību pievērsīs  ar bērniem saistītajiem jautājumiem. Tomēr šodien mūsu konservatīvā puse slikti sadzīvo ar emocionālo, kas dienas gaitā var izraisīt ne mazums kreņķu. Daži par var justies neērti ar emocijām saistītajās situācijās. No malas tas var izskatīties kā emocionāls vēsums, bet patiesībā cilvēks vienkārši vēro notikumus no droša attāluma.

No plkst. 17:19 Mēness ieiet Jaunavas zīmē, liekot papildus vērību pievērst dažādiem sīkumiem un niansēm. Varam kļūt piekasīgāki, vai arī satraukties par to, ka citi pamana nebūtiskas lietas. Lai vai kā, tomēr kopumā šāds Mēness stāvoklis liek mums vairāk pievērsties dzīves praktiskajai pusei un kļūt mazliet saimnieciskākiem.

Ēdienreizes  labāk ieturēt biežāk, bet mazākām porcijām. Galvenais uzsvars šodien liekams uz sabalansētu pārtiku un praktisku pieeju it visā.