Piektdiena, 28.novembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, radot interesi par visu jauno un progresīvo. Tomēr šodien mēs savās idejās vai nu saskarsimies ar kādiem ierobežojumiem, vai neizpratni, vai arī paši nemaz tik naski uz citu ierosināto jaunumu ieviešanu nebūsim. Īpaši uz pēcpusdienu garastāvoklis kļūs tāds ecīgs, kas nozīmē, ka atklāti sejā nevienam savu neapmierinātību neparādīsim, taču purpināt zem deguna gan varam visu dienu. Uz vakarpusi varam izjust aizvien lielāku nomāktību, tādu kā emocionālās anestēzijas efektu: mūs kāds aizskāra, it kā vajadzētu apvainoties, bet kaut kā nav tās sajūtas. Daži nesaņems gaidīto emocionālo atbalstu vai stipri vien pārvērtēs savu svarīgumu un nozīmīgumu.

Labās ziņas ir tās, ka tas viss ir pārejoši un rīt atkal būs jauna diena 🙂 Un ne jau visiem šodiena būs tik drūmos toņos. To vairāk izjutīs tie, kuri emocionālā ziņā ātrāk reaģē uz psiholoģisko klimatu savā tuvējā apkārtnē. Citādi visādi veiksies darbi, kas darāmi pēc plāna vai projekta, vai iepriekš labi pārdomāti un saskaņoti.

Ēdienkartē mūsu izvēles šodien nav paredzamas. Var gadīties, ka ēdam vienkārši to, kas gadās pa rokai, kaut kā neplānoti. Varam arī uzsākt revolucionāru diētu vai pārsteigt citus ar savu izvēli.