Otrdiena, 4.novembris

Šodien Mēness Auna zīmē visiem mums mācīs skaitīt līdz 10, ja vien nevēlēsimies skandālus uz līdzenas vietas. Emocijas būs spontānas, eksplozīvas un gatavas tūlītējai aizsardzībai, ja vien manīsim kaut mazākās uzbrukuma pazīmes. Pacietības nebūs nemaz un aizsvilties kvēlās dusmās šodien nesagādās nekādas problēmas. Brīnīties par to varēsim vēlāk. Būsim spītīgi, ietiepīgi un impulsīvi. Neapzināti asi reaģēsim uz visu, kas saistīts ar cīņu un konkurenci. Tomēr, lai cik spontāni mēs šodien būtu, tas nav uz ilgu laiku, jo mirklī, kad aptversim to, ka esam krietni vien “pāršāvuši pār strīpu”, gribēsim situāciju uzreiz labot. Citi, savukārt, izplūksies un ar to pašu – visu aizmirsīs.

Lai kā arī mums šodien ietu ar savstarpējo komunikāciju, tomēr jāatceras, ka uz ceļiem ir ļoti, ļoti jāuzmanās! Brauciet prātīgi un trakos skrējējus nemēģiniet pārmācīt. Ne ar ko labu tas šodien beigties nevar. Atgādiniet bērniem satiksmes noteikumus un iedodiet viņiem atstarotāju!

Ēdienkartē gribēsies vai nu ko karstu un asu, vai ātri pagatavojamu. Fast food ies uz Urrā, bet kā jau augoša Mēness gadījumā – arī labumā. Lai mums visiem izdodas pārdzīvot šo dienu!