Otrdiena, 25.novembris

Lai gan šodien Mēness dienas garumā ies cauri Mežāža zīmei, kas pati par sevi izceļas ar praktisko plānošanu, režīmu un sakārtošanu, tomēr rīta pusē jutīsimies diezgan revolucionāri noskaņoti. To varētu nosaukt par tādu nomāktību, kas iekšēji vārās, protestējot pret esošo kārtību un vajag tikai pavisam nedaudz, lai no dzirksteles uzšautos īstas liesmas un vienā mirklī tas viss izlauztos uz āru. Šodien jo īpaši varam izjust emocionālos kāpumus un kritumus, varam pavisam negaidīti, un sev par pārsteigumu izstrādāt ko ekscentrisku.  Ja neesam plānojuši revolūciju, tad elpojam dziļi un skaitam līdz 10 🙂 Ja šodien jārunā ar priekšniecību, tad saruna var izvērsties par īstu cīņu, ja vien iepriekš nebūsim to labi izplānojuši un pamatīgi pārdomājuši visus argumentus.  Nav ieteicams piedalīties masu pasākumos un izaicināt likteni, ieklīstot nepazīstamās vietās. Un – nē, uz vakaru labāk nepaliks.

Ko darīt? Labs laiks paškontroles stiprināšanai, varam iedziļināties ezotēriskajos jautājumos vai ieslīgt meditācijā. Var pēkšņi atklāties mūsu neapzinātie instinkti. Daži testēs savas un apkārtējo emocionālās robežas, kamēr citi ieslīgs eksistenciālās pārdomās. Varam justies tā, it kā mūsu pūles netiktu atbilstoši novērtētas un viss ir jāizcīna grūtā cīniņā, tomēr tie, kas pēc  būtības ir cīnītāji, šodien var sajust īstu azartu savu jautājumu risināšanā.

Arī ēdienkartē var būt spontānas, revolucionāras izvēles, kas pēcāk kuņģim liek apmest īstu kūleni. Pirms ēšanas ieteicams pievērst pastiprinātu uzmanību derīguma termiņam.