Ceturtdiena, 6. novembris

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vērša zīmē, akcentējot tā praktisko dabu. Pilnmēness enerģijas jau jūtamas kopš vakardienas un šodien Mēness izpausmes caur Vērša zīmi dos priekšroku ikdienas vienkāršajām baudām – labi un kārtīgi paēst, radīt patīkamu un drošu atmosfēru sev apkārt, sajust un izbaudīt pieskārienus, pastaigu svaigā gaisā vai smaržu burvību. Vērsis ir liels un stabils dzīvnieks un tādas būs arī mūsu emocijas šodien, ja vien kāds lēnām un mērķtiecīgi nevicinās sarkanu lupatu gar acīm. Tad gan visam šim aizkaitinājumam rodot izeju, tas var līdzināties vulkāna izvirdumam. Un nesakiet, ka netikāt brīdināti 🙂 Vērsis lēni uzņem apgriezienus un tik pat lēni apstājas (kā kravas vilciens, kuram arī ir savs noteikts bremzēšanas ceļš).

Baudām dzīvi, mīlam un rūpējamies! Tikai uzmanīgi! Savās rūpēs varam aiziet par tālu (nevajadzētu kādu nožņeugt aiz mīlestības), un tad gandarījuma vietā varam saņmt vien aizvainojumu: “Es taču gribēju visu to labāko, bet, ak šī nepateicība!”

Lai gan Mēness atrodoties Vērša zīmē mīl kārtīgi un labi paēst, tomēr diētas ievērotājiem šis nav labs laiks, jo mūsu izturība tiks pārbaudīta jo īpaši. Paaugstināta apetīte var būt vērojama jau sākot no pusdienlaika līdz pašai vēlai naktij (jo naktī uz 7.novembri 0:22 ir precīzais Pilnmēness) un arī rīt no rīta šī ietekme būs jūtama. Un kā jau parasti šajā laikā – viss apēstais, diemžēl, uzkrāsies organismā.