trešdiena, 8.oktobris

Nu ko! Apsveicu visus ar Pilnmēnesi Auna zīmē! Precīzais laiks 13:52. Emocijas ir karstas, sakāpinātas un neparedzamas. Joprojām ir aktuāla prasme skaitīt līdz 10 ! Emociju patiešām ir daudz un sajutīsim īstu cīņas garu un spēku pieplūdumu. Joprojām jābūt uzmanīgiem, vadot automašīnu, jo bez agresīvas braukšanas vēl iespējamas gluži vienkāršas nesaprašanās uz ceļiem. Gribēsim panākt tūlītēju rezultātu it visā, ko darām un dusmosimies uz tiem, kas uz to nav spējīgi. Dažs labs var spontāni saunāt priekšniecībai visu ko domā….. nu…… šis gan nebūs tas piemērotākais laiks. Atcerēsimies, ka viss iepriekš minētais attiecas arī uz ģimeni, lai nesanāk tā, ka esam visas dienas garumā cietušies un valdījušies (centīgi ievērojot visus ieteikumus) un, atnākot mājās, mums vienkārši notiek spontāna emociju izlāde.

Tomēr, lai gan viss apkārt šķiet karsts un sakāpināts, varam uz šī viļņa daudz ko padarīt (kaut kur taču tā enerģija ir jāliek). Ja ne kā citādi, tad vismaz sporta zālei ieplānojiet laiku!

Apetīte kā jau uz Mēness fāžu maiņu var būt paaugstināta un jāņem vērā arī tas, ka viss apēstais uzkrāsies organismā. Nebūs pacietības ko ilgsoši gatavot. Par labu tiks uzskatīts viss, kas ir ātri apēdams un ātri pagatavojams. Spontānas pārēšanās risks!