Otrdiena, 21.oktobris

Šodien vēl līdz plkst. 14:11 vecs Mēness būs Jaunavas zīmē mudinot mūs īpašu uzmanību pievērst ikdienas sīkumiem.  Tomēr arī šodien daži no mums izjutīs īpašu vēlmi norādīt uz citu trūkumiem, neredzot savējos. Pastāv risks “iestrēgt sīkumos” un aiz tiem nesaskatīt lielās lietas, jeb vienkāršiem vārdiem sakot – varam kļūt kašķīgāki un piekasīgāki. Labās ziņas ir tās, ka uz vakara pusi kļūsim atkal pielaidīgāki.

No plkst. 14:12 Mēness ieiet Svaru zīmē un galvenais akcents tiek likts uz komunikāciju, sarunām, sociālajiem kontaktiem. Gribēsim ne tikai vairāk parunāt, bet arī atgūt līdzsvaru caur vienošanos, tomēr iekšējais nemiers var likt par sevi manīt līdz pat vakaram. Visvairāk to izjutīs tie, kuru darbs saistīts ar līgumu slēgšanu un klientu apkalpošanu, paredzama ļoti aktīva komunikācija. Tā kā Merkurs joprojām ir Retrogrāds, un komunikācijā joprojām ir iespējamas kļūmes, ieteicams lieku reizi pārliecināties, vai esam otra teikto pareizi sapatuši, kā arī pārjautāt, vai paši esam pareizi saprasti. Pēc 19:00 jau būs vieglāk atgūt līdzsvaru un emocionālo komfortu.

Diētas ievērotājiem joprojām labvēlīgs laiks, jo apetīte nebūs liela. Var būt vēlēšanās ēdienu skaisti noformēt, mazāk uztraucoties par tā kvalitāti. Lai vai kā, ieteicami ir viegli ēdieni.