Ko nozīmē dienas prognoze?

Dienas astroloģiskā prognoze, jeb dienas emocionālais fons, tiek aprakstīts, par pamatu ņemot konkrētās dienas zvaigžņu stāvokli un tā izmaiņas dienas laikā. Tā kā par emocijām un noskaņojumu atbild Mēness, tad tieši Mēness zīme un stāvoklis, jeb tas kā viņš sadzīvo ar citām planētām konkrētajā dienā, tiek ņemts par pamatu prognozei. Mēness ir arī tas, kas visjūtīgāk reaģē uz apkārt notiekošo, jo ir mainīgs, emoionāls un notikumus uzsūcošs, tos emocionāli atspoguļojot, tāpēc arī mēs to uztveram tik personiski un saprotami.

Tātad, ir zvaigžņu stāvoklis, kas dod savu emocionālo noskaņu konkrētajai dienai un esam mēs, kas uz šo noskaņu reaģēs. Bet kā tieši katrs no mums to izjutīs, tas ir atkarīgs no katra individuālās zvaigžņu kartes dzimšanas brīdī (jeb kā šodienas fons ietekmē katra cilvēka personisko uzvedību).  Tēlaini izsakoties, tas būtu tā, ka mēs sakām: šodien saglabāsies silts laiks, +20grādi un pūtīs lēns Dienvidu vējš, kas vienam nozīmēs – jā, O.K., ir silti, citam tas jau būs par karstu, bet citam “silti” nozīmē tikai no +25 grādiem. Jā, mēs varam teikt, ka KOPUMĀ ir silts laiks, bet mums katram individuāli tas var nozīmēt dažādas lietas.

Vēl ir tāda izplatīta īpatnība, ka labās lietas mēs uztveram kā pašsaprotamas, tādēļ bieži vien aptveram to, kas ir labs tikai tad, kad mums tas tiek atņemts. Tāpat ir ar dienas emocionālo fonu. Ja personas individuālajā zvaigžņu kartē emocijas ir līdzsvarā, tad labvēlīgais fons tiek uztverts kā pašsaprotams, bet nelabvēlīgais var tik ļoti “nesist ārā”no līdzsvara, jo cilvēkam pēc būtības emocijas ir stabilas. Toties, ja dzimšanas kartē jau būs sasprigti emocionālie rādītāji, tad atbilstoši negatīvais dienas fons to pastiprinās un viņiem tas būs vairāk pamanāms.

Tātad, dienas astroloģiskā prognoze ir jāuztver kā kopīgā noskaņa, tas, kas mūs mudina kaut ko darīt vai, tieši otrādi, nedarīt.