Ceturtdiena, 30. oktobris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Mežāža zīmē un varam turpināt plānot ilgtermiņa mērķu realizāciju un risināt karjeras jautājumus. Varam justies konservatīvāki nekā parasti, uzņemties lielāku atbildību. Joprojām aktuāli ir režīmi, grafiki, plāni un struktūras. Varam risināt jautājumus ar valsts iestādēm.

No plkst. 15:52 Mēness ieies brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē. Gribēsim būt neatkarīgāki un to arī pierādīt. Dažiem var aktualizēties draudzības un draudzēšanās jautājums, kamēr citi tieši šodien izjutīs vēlēšanos pieteikties kādā kolektīvā (piem., korī vai tautas deju ansamblī), vai risināt kādus sabiedriskus jautājumus. Aktualizēsies tematika, kas saistīta ar grupu vai kolektīva interesēm, nevalstiskās organizācijas un biedrības, kuru dalībniekus vieno kopīga ideja.

Uz ēdienu vairāk skatīsimies no “kā tas ietekmē manu organismu” pozīcijas. Varam izrādīt tādu kā zinātnisku pieeju pārtikai – pētīt produkta sastāvu, kalorijas, analizēt tā ietekmi uz organismu. Tā ir tāda interesanta duāla attieksme, kad mēs vienlaicīgi it kā vērojam sevi no malas.