Ceturtdiena, 23.oktobris

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē. Pēdējā Mēness diena pirms jauna Mēness cilka sākšanās. Enerģijas ir pavisam maz, tādēļ labi ir pabeigt iesāktos darbus, atbrīvoties no visa liekā, bet jaunus darbus vēl nesākam. Sakārtojam domas, savelkam bilanci (to, ko esam vai neesam izdarījuši šajā Mēness ciklā) un izdaram secinājumus!

Bet vispār diena ir harmoniska un patīkama. Labprāt satiksim draugus, runāsim par patīkamām lietām, gribēsim sev apkārt harmonisku un skaistu vidi. Varam nopirkt kādu interjera lietiņu, kas priecē acis, klausīties patīkamu mūziku.  Daži būs noskaņoti romantiskāk, nekā parasti. Izbaudiet šo laiku, lai pabūtu kopā ar saviem draugiem un ģimeni, sarīkojiet vakariņas sveču gaismā, salabstiet, ja esiet sastrīdējušies. Labs laiks, lai kaut ko sarunātu, saskaņotu, atrastu kompromisu un vienošanos.

Diētas ievērotājiem labvēlīgs laiks, jo apēstais joprojām neies labumā, tomēr Mēness fāžu maiņa ir jau pusnaktī, tādēļ arī pa dienu daži var novērot paaugstinātu apetīti.