Dispozīciju ķēdītes – pamatkurss

Vēl ir 5 brīvas vietas 3 nodarbību ciklā: ”Dispozīciju ķēdītes – pamatkurss”, kas notiks otrdienu vakaros (16; 23. un 30.septembrī 18:00-21:00), Rīgā, Tehniskās Jaunrades Namā „Annas – 2”, Annas ielā 2, 3.stāvā, valodu kabinetā.

Galvenās tēmas un programma:

  • Dispozīciju ķēdītes, to darbības princips. 4 Ķēdīšu būvēšana, pirmreizējā analīze, salīdzināšana. Pamatu pamati – pirmreizējā (tūlītējā) informācija, ko varam nolasīt uzreiz. Mājas darbs (kā gan bez tā!)
  • Centra planētu interpretācija, salīdzināšana. 4 ķēdīšu kopskats (Atlants, Sīzifs, Antejs, Ikars). Sākam interpretāciju. Skatām piemērus. Planētu līdzsvarošanas, stiprināšanas principi.
  • Turpināsim ar pārvaldījuma ķēdītes analīzi (cits skatījums pēc A. Astrogora) – visu sīki un smalki, sākot no centra (centriem) līdz pat planētu pozīcijām ķēdītē pa orbītām, planētām “atpūtas” un “atsvešinātības” zonās. Izskatīsim arī Retrogrādo planētu nozīmi un interpretācijas nianses ķēdītes kontekstā, kā arī Mēness Mezglus.

Lektore – CHRONOS studente Maija Krafte.

Lūgums savu ierašanos iepriekš pieteikt uz e-pastu liga@meness.lv vai pa tel. 29434903. Cena Eur 35,-  Grupā ir 12 vietas, tātad lekcijā būs brīvi iespējams arī individuāli uzdot jautājumus un diskutēt.

UZMANĪBU! Līdzi būtu vēlams ņemt ne tikai labu noskaņojumu un aktīvu interesi par lekcijas tēmu, bet arī savu natālo karti, zīmuli, dzēšgumiju (pilnīgi nopietni), pildspalvu un piezīmju burtnīcu. Nepieciešamās pamatzināšanas – pabeigts vismaz 1.kursa 1.pusgads – zodiaka zīmes un planētas zīmēs.