Astotā vasaras skola – nometne

Astotā astrologu vasaras skola – nometne notiks 2014.gadā no 21.līdz 23.augustam viesu namā “Bille”.

Lektori un nodarbību tēmas:

21.augustā – Santa Pīlāce “Planētas, zodiaka zīmes un krāsas”. Astroloģe, Aura-somas speciāliste, krāsu psiholoģijas pārzinātāja stāstīs par astroloģijas un krāsu mācības korelāciju, kā ar krāsu palīdzību stimulēt vai, gluži otrādi – slāpēt kādas zīmes/planētas ietekmi.

22.augustā – Didzis Šķila: “Solārs”. Kā un kam izmantot, kā skaidrot, darbības ilgums un citi jautājumi un atbildes par solāriem. Gatavojam savas natālās kartes un solārus praktiskajai daļai. Būs iespēja uzdot arī citus interesējošos jautājumus astrologam un ezotēriķim ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi.

23.augustā – Edijs Spāre “Radošā astroloģija” – kā sevī atraisīt radošo astrologu. Shēma, pēc kuras varēs izveidot vienkāršus un cilvēkiem saprotamus skaidrojumus. Kā veidojas astroloģiskās interpretācijas planētām un mājām. Tas palīdzēs astrologiem pietuvoties radošai astropsiholoģijai.

21.augusta Vakara nodarbībā – psihoterapeits Andis Geste “Pozitīvā astroloģija” – Arhetipi, arhetipālās noskaņas, iedvesmas enerģija Zodiakā specifiski latviešiem.. Cena – 3 eiro

Dalības maksa nometnē, piesakoties UN veicot iemaksu 30 eiro līdz 15.08 – 90 eiro (63,25 Ls) vai 80 eiro (56,22 Ls) (atkarībā no istabiņas komforta).

Pēdējā brīža cena (pec 15.08) – 100 eiro. Iemaksa netiek atgriezta, tikai var tikt nodota citam dalībniekam.

Dalība vienas dienas nodarbībās (nodarbība, ēšana) – 25 eiro (17.57 Ls) (tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!!!).

Pieteikties uz e-pastu: liga@meness.lv

Telefons uzziņām – 29434903 (Līga)