Venēras “dziedināšana”

Ja jūsu Venēra ir dispozīciju ķēdītes centrā un jūtās “nogurusi”, iztukšota vai kā citādi viņas sajūtas nav apmierinātas vai ir pārtērētas, tad ir liels risks, ka apkārtējie dabūs trūkties, izbaudot viņas kaprīzes, niķus vai to, ko mēdz dēvēt par enerģētisko vampīrismu. Īpaši pamanāms tas var būt tad, ja Venēra veido arī eksaltācijas ķēdītes centru – tātad ir tā planēta, no kuras vājuma brīžos varam apzināti pasmelties spēkus.

Ko darīt? Kā pārslēgties uz produktīvo enerģijas plūsmu, īpaši, ja gribās “pakasīties” (Nu kas ir ko, a?), izniķoties un tad ar blīkšķi aizcirst durvis – nekas nav tā kā vajag, lieciet man mieru!

Lai vai kā, ir dažas metodes 🙂

  1. Izdariet ko tādu, kas jums sagādā baudu. Atceramies, ka Venēra – tās ir visas 5 maņas – redze, dzirde, tauste (visas ķermeniskās sajūtas, pieskārieni), oža un garša. Tātad, ieejiet vannā, izbaudiet to! Piepiliniet vannas ūdenim kādu no savām iemīļotajām ēteriskajām eļļām, vai aromātisku vannas sāli. Esiet radoši! Jūs taču labāk zināt, kāda vanna jums ir vistīkamākā 🙂 Apmeklējiet masāžu, kosmetologu, frizieri, “uztaisiet” skaistus nadziņus, lai katru reizi ir prieks uz tiem paskatīties. Viena kliente man atzinās, ka tādos brīžos viņa iet uz veikalu un nopērk sev jaunu apakšveļu. Jā, der arī tas! Pērciet apakšveļu vai masāžas eļļu vai kādu topiņu, galvenais, lai tas jums sagādā baudu. Nu jā, citi ēd kūkas. Arī ēšana pieder pie baudām, un to pat ir ieteicams izmantot, ja vien tas nav tik bieži, ka iedzīvojaties liekajos kilogramos. Pastāv uzskats, ka pret “neviens mani nemīl” sajūtu labi palīdz šokolāde. Apmeklējiet teātri, izstādi, koncertu, izlasiet kādu mīlas romānu vai noskatieties romantiku filmu. Galu galā, piezvaniet draudzenei un izkratiet sirdi. Tas palīdz.

Lai gan te varētu jautāt – un ko tad varētu darīt vīrieši, tomēr, ja vīrietim formulas centrā ir Venēra, viņš ļoti labi saprot, par ko ir runa. Uz viņu visas skaistuma un socializācijas tēmas darbojas tieši tāpat kā uz sievietēm. Arī vīrietis var aiziet pie friziera, nopirkt jaunu kreklu, kurpes vai draugu kompānijā garšīgi paēst. Pajautājiet sev – kas ir tas, kas sagādā baudu?

  1. Izdariet ko tādu, kas sagādā baudu arī citiem. Ja esat laba rokdarbniece, ir īstais laiks to izmantot! Uzadiet bērnam, vīram vai galu galā draudzenei jaunu šalli, džemperi vai kas nu jums labāk padodas! Tagad modē ir visādas dekupāžas lietiņas. Pagatavojiet ko skaistu citiem, nav svarīgi vai tas būs foto rāmītis, skaista kompozīcija uz apsveikuma kartiņas vai dekoratīvā puķu vāze. Galvenais, lai skaistums, ko jūs radāt, jums sagādā prieku tā radīšanas procesā un, sniedzot prieku citiem, jūs pretim saņemat gandarījumu. Starp citu Venērai kā nevienam citam ir saprotams došanas – ņemšanas līdzsvars. Izmantojiet to produktīvi! Vīrieši (kas varbūt nav tā “krituši” uz rokdarbiem) var pagatavot ko garšīgu saviem draugiem vai iemīļotajai, un neaizmirstiet to glīti noformēt 🙂 Tā kā Venēra ir arī socializācijas planēta, tad palīdziet draugam/draudzenei ar savu padomu! Uzklausot citu problēmas un sniedzot mierinājumu kaut vai tikai sapratnes veidā, tas sniedz gandarījuma sajūtu, tādā veidā palīdzot atjaunot enerģētisko līdzsvaru. Un nav jau teikts, ka “jāgremdējas citu problēmās”. Iespējams, tieši jūs zināt, kur visizdevīgāk ir nopirkt to krēmu, kuru viņa nekādi nevar izvēlēties. Varbūt tieši jūs esat dzirdējusi, ka kāda bērnam bija līdzīgas problēmas un viņi gāja pie tā un tā ārsta. Iespējams, ka tieši jūs zināt, kur visizdevīgāk/ ātrāk/ tuvāk iegādāties kaut ko, kas draugam/ draudzenei ir vajadzīgs! Dariet to! Piezvaniet, aprunājieties un palīdziet ar padomu! Tikai nepārcentieties! Padomus var dot tad, ja tos kāds prasa. Nekas nav ļaunāks kā nelūgts padoms! Ja neesat pārliecināti, tad labāk pajautājiet – vai drīkstu tev ko ieteikt?

Lai izdodas!