Saules enerģijas atjaunošana

Kā jau Saulei, tās galvenais uzdvums ir spīdēt, dot gaismu un siltumu. Saulei vienīgajai ir dota tāda iespēja meklēt un atrast gaismu sevī pašā. Lai gan Saule ir bezgalīgs dvēseles siltums, atbalsts un palīdzība, tomēr tās staros mēdz uzturēties arī tie, kas šādu dāsnumu sāk uzskatīt kā pašsaprotamu, tas ir kā liet ūdeni caurā mucā, kas prasa vēl un vēl. Kļūst aktuāli iztukšošanās draudi un jāmāk laikus šo stariņu izslēgt, lai cilvēks, kas baudījis Saule labvēlību, iemācītos dzīvot arī pats.

Bet, ko darīt, ja dvēseli jau skārusi grūtsirdība? Kā atjaunot Saules gaismu sevī? Atradu labus piemērus A. Astrogora grāmatā “Dvēseles Fomula”. Tātad, Saules enerģiju viegli atjaunot, apmeklējot teātri, izstādes, koncertus. Tas jo īpaši ieteicams tajā gadījumā, ja cilvēks nav saistīts ar radošajām mākslām. Izdaiļojiet savu apkārtējo vidi ar skaistiem priekšmetiem, lietām. Ir svarīgi, lai paskatoties uz šīm lietām, cilvēks izjustu prieku, spētu izbauīt šo skaistumu, lieliskumu. Ja pienāk brīdis, kad šie priekšmeti vairs nespēj iedvesmot, nolieciet tos citur un to vietā novietojiet kaut ko jaunu, iedvesmojošu. Pēc kāda laika, varēsiet no jauna “atklāt” savas iemīļotās lietas un tās “strādās” ar jaunu spēku.

Saules enerģiju var atjaunot arī baudot labu vīnu un augļus, kas sevī uzņēmuši Saules enerģiju augšanas un nogatavošanās procesā. (Khmmm… tikai ar šo tā prātīgi, ja? 🙂 )